Jdi na obsah Jdi na menu
 


Chceme to konečně zlomit, burcuje Micka

Michael Mareš, dnes

Chceme to konečně zlomit, burcuje MickaL i t v í n o v - S cílem odčinit dvě předchozí porážky vlétly slávisté v pátek v podvečer na litvínovský led. Jenže pro jejich zvýšenou aktivitu neměl pochopení hlavní rozhodčí Martin Fraňo. Ten už ve třetí minutě poslal Romana Červenku na trestnou lavici a Slavii přišlo toto oslabení pěkně draho. Na led se vrátila první pětka domácích v čele s nažhaveným kanonýrem-veteránem Reichelem a ten v součtu extraligy a reprezentace svojí 250. střelou v kariéře otevřel skóre zápasu.


Navzdory konečnému výsledku jste měli zápas v Litvínově velmi dobře rozehraný. Po první třetině svítil na ukazateli skóre stav 1 : 2, oba góly padly v podstatě v přesilovkách a oba z vaší hole, co rozhodlo, že z Litvínova odjíždíte s prázdnou?
Určitě ta zbytečná oslabení, ve druhé třetině jsme měli, tuším, sedm vyloučených, a z těchto přesilovek jsme pak dostali i zbytečné góly. Domácím se právě díky přesilovým hrám podařilo zápas otočit a my už jsme to potom, bohužel, nedohnali.

Přesto se vám v poslední třetině podařilo stáhnout skóre zásluhou Davida Hrušky na rozdíl jediného gólu...
Ano, trenér stáhnul hru na tři útoky, dostali jsme se více do tempa, jenže jsme neměli štěstí, abychom zápas dotáhli alespoň do prodloužení.

Jestli se nepletu, tak váš útok byl v Litvínově jediný, který vinou různých zranění zůstal pohromadě. Prvnímu útoku chyběl Marek Tomica, v útoku Romana Červenky po většinu zápasu chyběl „navrátilec“ do sestavy Jaroslav Bednář, o čtvrtém útoku ani nemluvě. Přesto jste po celý zápas spolu nehráli...
Tak to bylo vinou právě toho častého vylučování, kdy na led chodily speciální formace, ať už na přesilovky nebo oslabení. Proto jsme se jako lajna tolik nedostávali na led.

V neděli vás čeká poslední zápas tohoto kalendářního roku, jedete na led trápícího se ale nepříjemného Zlína, který v současnosti na chvostu tabulky...
Určitě se to nedá podcenit, musíme do tohoto zápasu jít naplno, teď jsme třikrát za sebou prohráli a chceme to zlomit a konečně ve Zlíně vyhrát.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář