Jdi na obsah Jdi na menu
 


PARTNEŘI HC SLAVIA

Klub HC Slavia Praha podporují v sezóně 2005/06 tito partneři:

GENERÁLNÍ PARTNER


Skanska, a.s.
Akciová společnost Skanska provádí realizace bytových, občanských, dopravních, průmyslových, inženýrských a speciálních staveb. Vyrábí betonové a asfaltové směsi, inženýrské prefabrikáty a betonové zboží, zámečnické, klempířské a vzduchotechnické prvky a ocelové konstrukce. Poskytuje stavební, inženýrské, projektové, dopravní, mechanizační, opravárenské, obchodní, realitní a developerské služby.
www.skanska.cz - www.SkanskaReality.cz

Hlavní partner


Pražská energetika a.s.
Pražská energetika, a.s., je regionální distribuční energetickou společností působící na území hlavního města Prahy a města Roztoky u Prahy. Poskytuje veškeré služby v oblasti distribuce elektřiny a obchodu s elektřinou tak, aby uspokojila veškeré požadavky a očekávání zákazníků v postupně uvolňovaném trhu s elektřinou.
www.pre.cz


Oficiální partneři


Brema - www.brema.cz - Elektromontážní práce, strojní a zámečnická výroba, chladí renská a klimatizační zařízení.
OMV ČR, s.r.o. - www.omv.cz - Moderní čerpací stanice, pohonné hmoty, oleje, maziva a další ropné produkty.
Moeller Elektrotechnika, s.r.o. - www.moeller.cz - Výroba a prodej přístrojů pro průmyslovou automatizaci, automatizaci budov a zařízení a systémů pro distribuci elektrické energie.
VEKRA s.r.o.- www.vekra.cz - Plastová, hliníková a dřevěná okna, dveře, výkladce, prosklené fasády a zimní zahrady
Resvo, s.r.o. - www.resvo-meva.cz - Obchod, výroba, pronájem, technické poradenství a šéfmontáž – systémové bednění pro monolitické konstrukce (německá firma ME VA), speciální technologie pro vodotěsnost betonových konstrukcí, příslušenství stavebního bednění.
Roto Nové Město- A.Rovenský - www.roto-nm.cz - Celoobvodové kování, doplňkový sortiment (okapnice, těsnění, okenice, nástroje), střešní okna, půdní točité schody, doplňky.
Srba servis, s.r.o. - www.srba.cz - Autorizovaný prodejce a opravce (servis, klempírna, lakovna) vozů Opel, Chevrolet/Daewoo, Alfa Romeo a Saab, zástupce Steinmetz Opel Tuning, prodej náhradních dílů, příslušenství, měření výkonu a toč. momentu motoru, nabídka financování, autobazar.
Activa, s.r.o - www.activa.cz - Dodávky kancelářských potřeb a techniky, občerstvení a drogistického zboží - katalogový sortiment. Potisk a výroba reklamních předmětů, tisk vizitek a hlavičkových papírů. Výhradní dovozce psacích potřeb Parker a Waterman.
Phoenix-Zeppelin spol. s r.o. - www.p-z.cz - Stavební a zemní stroje Caterpillar, záložní energetické systémy, manipulační technika Hyster, traktory Challenger, silniční mechanizace Weber. Prodej, půjčovna, leasing, financování, náhradní díly, servis a prodej použitých strojů.
Alumil CZ, s.r.o. - www.alumil.cz - Hliníková okna, dveře, systémy.
Toyota Emil Frey ČR, s.r.o. - www.emilfrey.cz - Švýcarská serióznost, kvalitní japonské automobily a nadšení českých srdcí.
Živnostenská banka a.s. - www.ziba.cz - Finanční partner HC Slavia Praha.
AUSTIS a.s. - www.austis.cz - Správa bytových a komerčních nemovitostí, ekonomické a účetní poradenství.
AUTO JAROV, s.r.o. - www.autojarov.cz - AUTO JAROV, s.r.o. je autorizované prodejní a servisní centrum koncernu vozů Volkswagen Group (tj.: osobních a užitkových vozů Volkswagen, SEAT, Škoda, Audi) a nabízí kompletní sortiment produktů značky Honda.
Nový úklid I, a.s. - www.novyuklid.cz - Průmyslové čištění a všeobecný úklid, čištění města, sanační a podobné činnosti.
Baumit, s.r.o. - www.baumit.cz - Tepelně izolační systémy, sanační a omítkové systémy, tepelně izolační omítky a malty, ušlechtilé, probarvené strojově i ruč ně zpracovatelné omítky, fasádní profily.
Sporttime s.r.o. - www.kappa-sport.cz - Prodej oblečení pro sport a volný čas.
OCÉ ČR, s.r.o. - www.oce.cz - Kvalitní tiskové a kopírovací systémy a široká škála spotřebních materiálů.
Varta Baterie, s.r.o.- www.varta-consumer.cz - Síla Vaší nezávislosti.
Olpran spol. s r. o. - www.olpran.cz - Společnost Olpran je jedním z největších prodejců jízdních kol a fitness v ČR a SR. Současně je ale také prodejcem výživových doplňků pod značkou A-yedem.
Remington - www.remington-products.com - Kvalitní péče o vlasy a tělo.
Husqvarna Česko s.r.o. - www.husqvarna.cz - Výrobky pro lesy, parky a zahrady pro profesionály i náročné uživatele.
OBO Bettermann Praha, s.r.o. - www.obo.cz - Dodáváme komplexní program úložných a nosných kabelových systémů, požárně odolné systémy, přepěťové ochrany, podlahové systémy, elektroinstalační krabice, vývodky, svorkovnice, nosníkové svorky, lišty, vypínače a zásuvky, systém řízení budov.
Netprosys, s.r.o. - www.netprosys.cz - Budování komunikačních infrastruktur.
Berndorf Bäderbau s.r.o. - www.berndorf-baederbau.com - Výstavba a modernizace krytých bazénů a veřejných koupališť z nerezové oceli. Veřejná koupaliště. Sportovní a skokanské bazény, víceúčelové bazény, terapeutické a soukromé bazény. Sanace a modernizace starých koupališť.
B W T ČR, s.r.o. - www.bwt.cz - Bazény vnitřní a vnější, nerezové, mozaikové, sklokeramické. Aquaparky. Vířivé vany - whirlpooly, parní kabiny, sauny, bazénová chemie, filtrační technika, servisní práce. Úprava vody pro domácnosti a průmysl - filtrace, odželezňování, změkčování, UV dezinfekce.
Vágner pool, s.r.o. - www.vagner-cz.cz - Bazénová technologie, příslušenství, chemie.
RENOMIA, a.s. - www.renomia.cz - Pojišťovací broker, firemní pojištění, risk management, zaměstnanecké programy, likvidace škodních událostí.
Comperio, s. r. o. - www.comperio.cz - Nabízené produkty jsou z většiny domácího původu, některé z výrobků jsou dováženy od našich zahraničních partnerů formou výhradního obchodního zastoupení. Veškerý prodávaný sortiment je nabízen pod vlastní registrovanou obchodní značkou Brick, která je v některých případech rozšířena o další produktové značky.
Saint - Gobain Orsil s.r.o. - www.isover.cz - Společnost ISOVER-ORSIL je nejvýznamnější výrobce izolačních materiálů.
Canaria Travel, s.r.o. - www.canaria.cz - Naše největší cestovní kancelář se specializací na Kanárské ostrovy.
Český Caparol, s.r.o. - www.caparol.cz - Barvy a omítky pro celý dům, zateplovací systémy.
Schrack Energietechnik s.r.o. - www.schrack.cz - Dodáváme jističe, chrániče, spínací přístroje, pojistky, svorky, sběrnice, stykače, přepěťové ochrany, datové prvky, transformátory a síťové zdroje, audio a videosystémy, měřicí přístroje, kabelové žlaby, rozvodnice, datové rozvaděče, aktivní prvky.
Ferring - Léčiva, a.s. - Výroba a prodej léčiv proti nočnímu pomočování, střevním zánětům, předčasným porodům, růstovým poruchám a pro asistovanou reprodukci.
Triangl, s.r.o. - www.tisk-triangl.cz - Polygrafická výroba, ofsetový tisk reklamních a propagačních tiskovin, laminace, výsek, kašírování, perforace, děrování.
Secar Bohemia, spol. s r.o. - www.secar.cz - Systémy pro vyhledá vání odcizených vozidel SHERLOG.
Neony sign, s.r.o. - www.neony-sign.cz - Společnost nabízející komplexní realizaci a poradenství v oblasti světelné reklamy a pronájem plochy pro střešní reklamu.
Teka - CZ s.r.o. - www.teka.com - Přední světový výrobce - dřezy, kuchyňské vestavné elektrospotřebiče.
WLW - Wer liefert was? spol. s r.o. - www.wlw.cz - Profesionální vyhledávač výrobků a služeb.
Grátis, s.r.o. - www.agentura-gratis.cz - Česká reklamní agentura se specializací na Direct Marketingové služby.
Husky CZ, s.r.o. - www.huskycz.cz - Outdoorové vybavení - výroba a prodej. Stany, spací pytle, batohy, tašky, bundy, kalhoty, zimní oblečení. Použití značkových materiálů nowind, polartec, tecnopile, cordura, schoeller. Vybavení expedičních, horolezeckých a záchranářských teamů.
Singa, s.r.o. - www.singa.cz - Výstavba rodinných domů, dovoz potravinářských komodit a textilních přízí a strojů.
Eurocert CZ, a.s. - www.eurocert.cz - Certifikační společnost pro certifikaci ISO 9001, ISO 14001 a OHSAS 18001. Systémy řízení jakosti, environmentální management, bezpečnost a ochrana zdraví při práci.
OKI Systems, s.r.o. - www.oki.cz - Síťová řešení, tiskárny, multifunkční tisková zařízení.
Matthes s.r.o. - www.matthes.cz - Technologie pro gastronomii
ACE&S, s.r.o. - www.ace-s.cz - Prodej výpočetní techniky a služby v oblasti IS/IT.
Ben-Car, s.r.o. - www.bencar.cz - Prodáváme a opravujeme vozy Škoda, provozujeme e-shop s doplňky.
Next, s r.o. - www.next.cz - Výroba a prodej bezpečnostních dveří, pevné, nůžkové a rolovací mříže, fólie na sklo, předokení rolety, garážová vrata, EZS, EPS, CCTV.
Scania, s.r.o. - www.scania.cz - Financování vozů Scania a návěsové techniky na českém trhu.
Jágr Team s.r.o. - www.jagrteam.cz - Velkoobchod s hokejovou výzbrojí. Letní hokejová škola.
Jan Čachotský, s.r.o. - www.cachotsky.cz - Dodávky materiálu k zajištění kompletní hygieny objektů - dávkovače pap. ručníků, tekutých mýdel a toalet. papíru, čistící rohože, úklidová chemie, stroje a nářadí, pytle a sáčky, mopy, hadry a prachovky. Úklidové práce.
City centre s.r.o. - www.city-centre.cz - Hotel v centru města. 89 zařízených pokojů, herna a barem v tropickém stylu.
Energy Group, a.s. - www.energy.sk/cz - Výrobce a distributor přírodních produktů z kategorie potravních doplňků a kosmetiky.
Berlin - Chemie - www.berlin-chemie.cz - Vývoj, výroba a distribuce farmaceutických výrobků.
Factory Pro, a.s. - www.factorypro.cz - Komplexní sportovní zařízení, které klientům pomáhá změnit životní styl, nabíjí je energií a díky němu se cítí být fit a v kondici. Je jedním z největších center svého druhu v ČR s množstvím rozličných služeb – posilovna, spinning, aerobik, bojové sporty, solárium, jóga a relaxace.
Hotel S.E.N. - www.hotelsen.cz - Romantický hotel v zámeckém stylu nabízí příjemné ubytování v blízkosti Prahy. Komplex zahrnuje 47 luxusních pokojů a apartmá, klimatizované kongresové sály, salonky a konferenční apartmá. K využití je možno sporotvního a relaxačního centra.

Mediální partneři


Ringier ČR, a.s. - www.ringier.cz - Mediální partner HC Slavia Praha - Je jedním z největších vydavatelských domů v České republice. V současné době vydává tituly Blesk www.blesk.cz, Nedělní Blesk, Blesk magazín plus TV, Blesk extra, Sport www.deniksport.cz, Sport magazín, ABC, Reflex, Týdeník Televize, TV Revue a TV plus. Společnost Ringier také v ČR vlastní dvě tiskárny - Ringier Print Praha, a. s. , a Ringier Print, s. r. o. v Ostravě.
Rádio Evropa 2, s.r.o. - www.evropa2.cz - Celoplošné rádio s vysíláním i přes internet.
Rádio Bonton, a.s. - www.radiodeejay.cz - Rozhlasová stanice s populární muzikou.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Приветствую

(FINCHER4686, 24. 7. 2021 15:24)

Приветствую.

Работать только на том оборудовании к которому допущен и выполнять ту работу которая поручена администрацией. Это устройство часто можно увидеть в торгово развлекательных центрах и кинотеатрах. Кроме того в планах разработчиков создание альтернативного источника питания малых габаритов характеризующегося высокой производительностью. Расстояние между блоком прибора и электрическим щитком свыше 10 метров требует сечения от 2,5 мм. Такой прозвонкой можно даже при кратковременной проверке спалить переход. По этой теме наиболее полезный сайт - https://frequencydrive.ru/ .
Особое место занимают производные нитрофурана фурацилин фуразолидон фуразолин фурадонин фурагин. Сроки капремонта крыши зависят от кровельного материала. Подробнее про ремонт натертым графитом в видео. Рекомендуемые номиналы конденсаторов в зависимости от мощности ламп и используемых дросселей приведены под схемой. Человек который хочет связать свою жизнь с профессией техник программист должен обладать определенными качествами.
Успехов всем!

looking for a sponsor

(LolaDag, 23. 7. 2021 5:17)

<img src="https://i.imgur.com/ANxKI85.jpeg">
Good day! Looking for a sponsor. My profile on the search site:
https://datingforkings.club/ My Name: Alisa Lozavarova

Community Poop Upon this artifact

(ivermectin for humans for sale, 22. 7. 2021 19:23)

Non-specific Information Far this product
https://ivermectinst.com stromectol

масло моторное 10w 40 купить в минске

(Donaldhbq, 22. 7. 2021 18:28)

Доброго времени суток дамы и господа
Канализация Компания Буртехсервис выполняет полный комплекс работ по водоотведению в частных домах Минска и Минской области. В качестве септика используем бетонные кольца – это самый надежный и долговечный вариант монтажа канализации среди существующих сегодня.

Монтаж канализации в частном доме. Установка септика
Установка септика из бетонных колец проводится по следующим этапам:

Подготовка. Расчет количества бетонных колец в зависимости от количества проживающих в доме. Выбор места – септик должен располагаться на расстоянии более 5 метров от дома и не меньше 50 метров от водозаборной скважины.
С помощью экскаватора выкапывается 2 котлована для будущих колодцев-резервуаров и траншея для прокладки труб до дома.
С помощью спецтехники опускают бетонные кольца одно за другим на дно каждого котлована. Для формирования одного резервуара требуется три кольца. Стандартная высота бетонного кольца составляет 90 см. Первый резервуар будет выполнять роль очистного сооружения, второй – фильтрационный.
В траншею закладывается канализационная труба. Трубопровод прокладывают под определенным углом наклона. Это позволяет избежать засоров в трубопроводе, образующихся в местах поворотов и изгибов во время передвижения к септику нечистот и отработанной воды.
В резервуарах пробивают отверстия под канализационную трубу и перелив. Монтаж очистной системы.
На третье бетонное
Стыки бетонных колец герметизируют цементным раствором.
В качестве люков на резервуары устанавливают полимерные крышки.
Засыпают землей оставшееся пространство, выравнивают.
Обустройство системы водоотведения завершено.
Стоимость обустройства и монтажа канализации
Стоимость монтажа канализации зависит от глубины вырываемого котлована, количества бетонных колец и начинается от 1000 рублей.

БОЛЬШЕ ФОТО ЗДЕСЬ
Установка септика из бетонных колец обеспечит Вам надежность и подарит комфортную жизнь в Вашем доме!

Компания Буртехсервис не только выполняет комплекс работ по водоотведению (монтажу канализации), но и осуществляет сервисное обслуживание установленных септиков.

Ztratil práci? This program helps to earn a lot of money!

(Mashaaaffiz8541, 21. 7. 2021 21:31)

XEvil-nejlepší nástroj captcha solver s neomezeným počtem řešení, bez omezení počtu závitů a nejvyšší přesnosti!
XEvil 5.0 podporuje více než 12.000 typů obrázků-captcha, včetně ReCaptcha, Google captcha, Yandex captcha, Microsoft captcha, Steam captcha, SolveMedia, ReCaptcha-2 a (ano!!!) Rekaptcha-3.

1.) Pružně: můžete nastavit logiku pro nestandardní captcha
2.) Snadný: stačí spustit XEvil, stiskněte 1 Tlačítko - a to bude automaticky přijímat captcha z vaší aplikace nebo skriptu
3.) Rychlý: 0,01 sekundy pro jednoduché captcha, asi 20..40 sekund pro ReCaptcha-2 a asi 5...8 sekund pro ReCaptcha-3

Můžete použít XEvil s jakýmkoli softwarem SEO/SMM, analyzátorem kontroly hesel, jakoukoli analytickou aplikací nebo jakýmkoli vlastním skriptem:
XEvil podporuje většinu známých Anti-captcha služeb API: 2Captcha.com, RuCaptcha, AntiGate (Anti-Captcha), DeathByCaptcha, etc.

Máte zájem? Stačí hledat na YouTube "XEvil" pro více informací
Čtete to - pak to funguje! ;)

Pozdrav, Mashyaffiz8026

P.S. Obrovské slevy jsou k dispozici (až 50%!) pro krátkou recenzi o Xevilu na jakémkoli populárním fóru nebo platformě. Stačí požádat oficiální podporu o slevu!

Вернеи деньги проиграные в казино

(Advokatv7431, 19. 7. 2021 6:54)

Проиграли деньги в казино?
Мы поможем их вернуть! Обращайтесь.

https://cutt.us/xHWaw

Quality products and drugs only here https://bit.ly/3wlPWWx

(hiefe, 18. 7. 2021 22:46)


Quality medical products at a low cost. Worldwide delivery

https://bit.ly/3wlPWWx

The Best Offer of The Year!

(CoreyOrece, 18. 7. 2021 15:54)

This year turned out to be very difficult. But we have optimized and reduced the cost of our products!
It is almost impossible to find prices lower than ours, the sale is at the cost price level.
Watch and be surprised by our super low prices https://cutt.us/6nChw

LarryZet

(LarryZet, 18. 7. 2021 9:42)


Thanks for the good writeup. It in reality used to be a entertainment account it. Look complex to far brought agreeable from you! However, how can we keep in touch?

https://vk.com/kupludom24

(BobbyUnorp, 18. 7. 2021 0:52)

<a href=https://vk.com/kupludom24>Продам дом Красноярск

jennys matblogg fl&auml;skfile provencale

(jennys matblogg fl&auml;skfile provencale, 17. 7. 2021 20:06)


If some one needs expert view on the topic of blogging and site-building then i advise him/her to visit this blog, Keep up the fastidious job. jennys matblogg fl&auml;skfile provencale cada.sewomabest.com/map18.php

Акция скидки Устранение сайтов конкурента только сегодня

(VadimPetrov, 15. 7. 2021 11:20)


Доброе утро!
Осуществляем лучшие прогоны, чтобы "угробить" веб-ресурсы конкурентов. Цена: от 2 тыс руб.
- Стопроцентный результат. Веб-сайты точно "умрут".
- Предельно возможное число негативных фитбеков.
- Наша особая база - самые "убийственные" площадки из 10 млн. ресурсов (спамные, порно, вирусные и так далее). Действует бесперебойно.
- Прогон проводится одновременно с 4-х серверов.
- Постоянный спам активационных ссылок на e-mail.
- Можем растянуть по времени как угодно.
- Прогоняем с запретными ключевыми фразами.
- При 2-ух заказах - хорошие скидки.

Стоимость услуги 6000 рублей
Полная отчётность.
Оплата: Киви, Яндекс.Деньги, Bitcoin, Visa, MasterCard...

Телега: @xrumers
Skype: xrumer.pro
WhatsApp: +7(977)536-08-36
электронка: support@xrumer.cc

Только эти!
А тАкож Работаем со Студиями!

This Japanese Breakfast Consume Alcohol Altered My Life

(JustinSow, 15. 7. 2021 7:50)

https://bit.ly/3en0Aov My Physician Could Not Think Just How Much This Japanese Tonic Assisted My Health

https://vk.com/kupludom24

(BobbyUnorp, 15. 7. 2021 6:54)

<a href=https://vk.com/kupludom24>Продам дом Красноярск

looking for a sponsor

(LolaDag, 13. 7. 2021 12:06)

<img src="https://i.imgur.com/UPHjGxV.png">
Good day! Looking for a sponsor. My profile on the search site:
https://datingforkings.club/ My Name: Alisa Lozavarova

Добрый вечер

(MAKLER7198, 11. 7. 2021 14:39)

Привет!

Длительное время высокий уровень холестерина в крови у некоторых людей может никак себя не проявлять поэтому после 40 лет рекомендуется 1 раз в год сдавать липидограмму. В 60 х годах частные дома не обеспечивались горячей водой из центральных магистралей. В процессе приемки проверяются как несущие конструкции так и ограждающие элементы. Рассмотрим работу феррорезонансного стабилизатора. Подбирая вендинговую машину опираются на следующие характеристики. По этой теме очень полезный сайт вот https://prom-electric.ru/remont-hamac-servo-motor-r911280245/ .
Насос следует регулярно осматривать и прочищать для эффективной работы системы. Вначале нужно проверить работоспособность свечей причем эта проверка может косвенно указать на неисправность катушки. Если игнорировать данные работы то срок службы кондиционера может сократиться с 10 15 лет до 3 5. И как мне кажется у китайцев нет даже настоящих 5 ватт за цену менее 10т. Во сколько обойдется процедура?
Хорошего дня!

https://vk.com/kupludom24

(BobbyUnorp, 11. 7. 2021 14:39)

<a href=https://vk.com/kupludom24>Продам дом Красноярск

At an erect up on please

(KarenAneLp, 11. 7. 2021 9:47)

https://qiita.com/rubneedle58
https://www.kharkhorincourt.gov.mn/user/jaguarraft21/
https://milkyway.cs.rpi.edu/milkyway/show_user.php?userid=1550679
https://urlscan.io/result/2d6c1907-1f38-42ed-ad05-01feb0c3bcf2/
https://www.fcc.gov/fcc-bin/bye?https://camstube.org/category/bondage/

After like

Write me in a dating site!

(LolaDag, 9. 7. 2021 17:57)

<img src="https://i.imgur.com/ciPA9pa.png">
Hey. I like you.Write me in a dating site!
This is a link to my profile: https://datingforkings.club/

Kiss you

developpee phipippino persoalan darts namece

(Henisscoto, 9. 7. 2021 16:56)

https://qps.ru/On5MQ https://gee.su/s8qHr https://qps.ru/JwsKY https://cutt.us/VNFVo - https://qps.ru/Bd9rp https://clck.ru/VvsEK https://clck.ru/VwGu6 https://qps.ru/KiYBk https://cutt.us/cbCUo https://qps.ru/LF2R4 - https://clck.ru/VwdAN https://clck.ru/Vw3L4 https://gee.su/YZQFz https://qps.ru/PJKgQ https://qps.ru/dWiwU https://cutt.us/SzHub - https://gee.su/H7fOP https://qps.ru/R5dpB https://qps.ru/fAMdj https://gee.su/8Y2iehttps://qps.ru/bw2up https://clck.ru/Vvv2x https://gee.su/QyJ4r https://clck.ru/VvJxk - https://gee.su/O4Aa5 https://cutt.us/ACTnD https://cutt.us/eoUtk https://clck.ru/VvE6E https://cutt.us/qIPEL https://gee.su/jBqIv - https://cutt.us/cdEpS https://gee.su/suyHr https://qps.ru/8IgtA https://cutt.us/JWOjl https://clck.ru/VwAkq https://gee.su/SesaV - https://clck.ru/VvUjB https://qps.ru/g5fkX https://cutt.us/ZlNAV https://cutt.us/oPSsI


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33

následující »